neděle 21 duben 2019

 

publicita

×

Chyba

[OSYouTube] Alledia framework not found

Postup při vyřizování písemností v souvislosti s datovými schránkami, konverzí dokumentů a elektronickou spisovou službou od 1.7.2009

Způsoby, kterými lze učinit podání (úkon směřující vůči orgánu veřejné moci), upravují procesní předpisy.(1) Podání je obecně možno učinit písemně (resp. v listinné podobě), ústně do protokolu nebo elektronicky se zaručeným elektronickým podpisem.
Zákon č. 300/2008 Sb. (účinnost zákona je od 1. července 2009) upravuje v § 18 novou formu provádění úkonů vůči orgánům veřejné moci. Úkonům, které jsou činěny prostřednictvím datových schránek, je přiznána ekvivalence k úkonům učiněným v listinné podobě

{mosforme 1}

E-mailem
E-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Soubory připojené ke zprávě mohou být typu TXT, HTM, HTML, DOC, XLS, RTF, PDF. Při použití jiných formátů nebude elektronická podatelna způsobilá tato podání přijmout. V žádném případě nepřipojujte samospustitelné soubory. Tyto budou okamžitě smazány hned při zjištění jejich výskytu. 

Doručením dokumentu na elektronickém médiu
Doručením dokumentu na elektronickém médiu (CD, disketa 3,5") přímo na podatelnu Obecního úřadu, 382 23 Černá v Pošumaví 46, pondělí až pátek v rámci úředních hodin. 

 

 

Interaktivní mapa

interaktivni mapa

Virtuální prohlídka